אפליקציות מטורפות לעריכת סרטונים באייפון

תוכן פרסומי

באופן אישי אני לא משתמש במוצרי אפל, כי אני מגביל את התקציב שאני מוכן להוציא את אלקטרוניקה, והם נמצאים הרחק הרחק ממנו. אבל אנשים רבים נהנים ממוצרי אפל ובמיוחד מהאפליקציות המלוטשות שמוצעות עוברן. הלוואי והייתי יכול לקבל ל-PC שלי חלק מהתוכנות שיש למק, החיים שלי היו קלים הרבה יותר.

הסמארטפונים בכלל ומכשירי האייפון בפרט, שינו את האופן בו אנו צורכים ומשתפים תוכן. כיום, באמצעות מכשירי האייפון ואפליקציות השונות, כל אחד מאיתנו יכול להפוך לצלם, במאי ועורך סרטונים. את השורות הבאות החלטנו להקדיש לכל חובבי הסרטונים הביתיים המעוניינים ליהנות ממגוון רחב של פונקציות עריכה הממתינות לכם בכל אחת מהאפליקציות הבאות:

Montaj – האפליקציה שיודעת לנער לכם את המכשיר…

Montaj היא אפליקציית עריכה הפועלת באמצעות "ניעור" קל של המכשיר. בין יתר פונקציות העריכה באפליקציה תמצאו: אופציה לשילוב פסקול, אופציה לעריכת אפקטים של תנועת מצלמה ובחירת פילטרים מגוונים לכל פריים ופריים ועוד. הייחודיות של האפליקציה ממתינה לכם בניעור הקל של המכשיר, כאשר כל ניעור יציג בפניכם אופציות עריכה חדשות. את הסרטונים הערוכים בתוך האפליקציה תוכלו להוריד ישירות למכשיר אייפון 6 או כל מכשיר אייפון אחר אותו אתם אוחזים ומנערים בידיכם. בנוסף, האפליקציה מאפשרת לכם לשתף את הסרטונים אותם ערכתם עם כל אנשי הקשר שלכם בווטסאפ, פייסבוק, טוויטר ועוד.

montajapp.com

Magisto – עריכה אוטומאטית לכל סרטון וידאו אפשרי

Magisto היא אפליקציה המאפשרת לכם ליהנות מעריכת סרטוני וידאו ביתיים באופן אוטומאטי. על מנת ליהנות מסרטונים ביתיים ערוכים, כל שתדרשו לעשות הוא: להעלות סרטון אותו צילמתם לאפליקציה (קיימת אפשרות לצילום וידאו גם מתוך האפליקציה), לבחור פסקול שילווה את הסרטון ולהעניק כותרת ראשי לסרט שרץ לכם בראש…את כל היתר האפליקציה עושה באופן אוטומאטי ומרשים למדי.

magisto.com

Premiere Clip – אפליקציית הוידאו של חברת אדובי

בסוף 2014 השיקה חברת אדובי את ה-Premiere Clip, אפליקציית עריכת הוידאו הראשונה שלה למערכות ios של חברת אפל ומכשירי האייפון. אפליקציית Premiere Clip זהה בלא מעט אלמנטים לתוכנת העריכה המפורסמת של חברת אדובי למחשבי השולחן ה-PREMEIRE PRO, והיא כוללת מגוון אפשרויות חיבור וחיתוך של קטעי וידאו אותם צילמתם והעלתם לאפליקציה. כמו כן, האפליקציה מאפשרת לכם לעשות שימוש מורחב בפילטרים, אפקטים וערכות צבע, ולכל זה תוכלו להוסיף מוסיקה בטעם אישי וטקסט המלווה את הסרטון הערוך.

לסיכום, עולם האפליקציות הוא עולם מהיר, דינמי ויצירתי, המאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של פיצ'רים חדשים ועדכונים שוטפים בכל אחת מהאפליקציות הקיימות. כמו כן, תוכלו ליהנות ממספר עצום של אפליקציות חדשות לעריכת תמונות ו-וידאו העולות מדי יום לחנות האפליקציות של חברת אפל. מרבית האפליקציות מעמידות לרשותכם פיצ'רים מסוימים ללא תשלום ופיצ'רים מסוימים בעלות כזו או אחרת הנקבעת בעיקר בהתאם ליכולות העריכה של האפליקציה.

Vivavideo for iOS - Download for iPhone & iPad

 

כתבות נוספות

23 דברים הזויים מחנויות יד שנייה שלא תוכלו למצוא בשום מקום

เลือกซื้อสาย HDMI สำหรับต่อทีวีแบบไหนดี | The Power by HomePro

מאנטנה ל-HDMI: השינויים שעברו על חווית הצפייה בטלוויזיה