בתצוגת שאנל בשבוע האופנה בפריז צעדה דוגמנית במידה 40

תוכן פרסומי

דואגות מכך שאתן אוכלות יותר מדיי בבידוד? הסירו דאגה מליבכן. מסתבר שיש לכן סיכוי לצעוד על מסלול התצוגות של המותג שאנל. רגע לפני שהצרפתים נכנסו גם הם לבידוד (בדיוק באותו יום רביעי בו נכנסנו אנחנו), התקיים שבוע האופנה בפריז בסימן מסכות, כפפות גומי ומיגון נגד מיס קורונה.

מרוב בהלה, רבים לא שמו לב לשינוי שחל על מסלולי התצוגות. מסתבר שהמותג לנוון בחר בדוגמנית האמריקאית פאלומה אלססר, כדי להתהלך על המסלול. מה כל כך מיוחד בה? המידה- 46. שבוע לפני כן במילאנו צעדה אלססר על המסלולים של פנדי.

המותג שאנל הפתיע גם הוא כשבחר בדוגמנית ההולנדית בת ה-26 ג'יל קורטלב (Jill Kortleve) שלובשת את המידה הנפוצה ביותר אותה לובשות הצרפתיות- 40. קורטלב, שהיתה הפנים של זארה, הופיעה בחודש פברואר על שער מגזין ווג הצרפתי.

ג'יל לשאנל אינסטגרם

לצעוד על מסלול של מותג קוטור ויוקרה כמו לנוון או שאנל זה ביג דיל, ואת זה כל דוגמנית יודעת. העניין הזה הוא לא פחות ממהפכני. האם זה אומר שכל אחת מאיתנו, במידה אנושית, יכולה לעלות על המסלולים ולהתחיל לצעוד תוך שהיא עטויה בבגדי מעצבים? ייתכן שהתשובה לכך היא כן. במשך שנים תעשיית האופנה סבלה משמנופוביה. מעצבי ומעצבות האופנה יצרו בגדים לנשים רזות, שנושאות את הבגד בצורה מסוימת.

 

כתבות נוספות

דנה פרידר צילום אינסטגרם

השחקנית דנה פרידר עברה ניתוח

קייט באירלנד, מייגן בלונדון