השחקנית דנה פרידר עברה ניתוח

תוכן פרסומי

הדוגמנית והשחקנית, דנה פרידר, העלתה פוסט לאינסטגרם שלה ובו הפתיעה את עוקביה עם הידיעה שהיא נכנסת לניתוח. בימים אלה, כאשר מפלס החרדה גבוה מהרגיל גם כה, כל תמונה מבית החולים ישר עושה דום לב אבל פרידר הרגיעה את כולם ("זה לא קורונוש") אמרה. אנחנו מאחלים לפרידר המקסימה החלמה מהירה, לאחר שעברה ניתוח בברך ולכולנו, רק בריאות.

דנה פרידר צילום אינסטגרם

הפוסט של דנה פרידר:

"קודם כל- זה לא קורונוש! לפני חודש, עוד מלפני שהגיעה לעולם קורונה הזבל ושיתקה את העולם כולו, הגוף שלי עשה לי מעצור ושבר לי את הלב. תוך כדי החזרות לקברט בקאמרי קרעתי את הרצועה הצולבת בברך. למי שלא יודע זאת פציעה אכזרית של החמאס שמחייבת ניתוח כדי לחזור לרקוד שוב. קיצר קורונה בברך. סתם לא. נקרעה לי רצועה וזה שיט חמור. אז היה שוק ובכי של בת 6 ופרידה מהתאטרון (עד שמשתקמת) ורחמים עצמיים ואז נכנסה מחליפה לשתי ההצגות ואז הגיע העיכול וההבנה והקבלה של זה מה יש וגם כניעה למצב והשלמה ויאללה פיזיותרפיה ברבאק ושיקום (ארוך) וליבת ולימודים וסרטים ומנוחה וחברים ומשפחה. וקביים דאמאט. אבל רגע חייבים לנתח כדי לתקן את הברך.

דנה פרידר צילום אינסטגרם

 

"רק שאנחנו בימי קורונה. אז הלכתי לניתוח לבד ולא הרשתי לאף אחד לבוא איתי לבית חולים בפקודה! זה הזמן לומר שהצוות הרפואי באסותא רמת החייל הוא צוות של לב ושל מקצוענים לא הרגשתי לבד לרגע. ולא זה לא פוסט ממומן. אבל אם איזה ספורטאי/רקדן קורא את זה ועובר גם פציעה כזאת- אז 3 מילים- דוקטור דרור לינדנר. ובמלא מילים כי אני לא טובה בלקצר- לא רק שהוא הציל לי את הברך והוא הכי מוכשר בתחומו, הוא מקצוען ונעים ונותן ביטחון והאיש הכי מרגיע שקיים. שניה לפני שנרדמתי (איזה כיף זה הרדמה כללית!) הוא אמר לי בטון הכי מרגיע שיש ״תסמכי עליי״ עניתי לו בחיוך עם דמעות של פחד ״סומכת עליך״.

 

 

כתבות נוספות

เลือกซื้อสาย HDMI สำหรับต่อทีวีแบบไหนดี | The Power by HomePro

מאנטנה ל-HDMI: השינויים שעברו על חווית הצפייה בטלוויזיה

ג'יל לשאנל אינסטגרם

בתצוגת שאנל בשבוע האופנה בפריז צעדה דוגמנית במידה 40