מי הם ששת המזלות הכי קשים רגשית? התשובה תפתיע אתכם!

כבני אדם, כולנו יצורים רגשיים באופן טבעי. עם זאת, האם אפשרי שחלק מאיתנו יהיו חסרי רגשות לחלוטין? נוכל להיזכר בכמה מקרים בהם היינו עדים להפגנת חוסר רגשות בזמן הכי לא מתאים. לפעמים המקור לחוסר הרגשות הוא בטראומה שמציפה את מערכת הרגשות וגורמת לנתק רגשי. אבל לפעמים, אנשים יכולים להיות פשוט חסרי לב.

תוכן פרסומי

 

ובכן, מסתבר שלאסטרולוגים יש תשובות. ישנם מזלות מסוימים שמתאפיינים בחוסר רגישות, ללא התחשבות בנסיבות או בהשלכות. ההתנהגות שלהם יכולה להיראות מוזרה, אבל אחרים רואים אותה כנורמלית והגיונית לחלוטין. אחרי הכל, לרגשות יש הרגל להפוך כל סיטואציה לבעייתית. ייתכן שבני המזלות הללו נהנים מהעובדה שהם לא מרגישים רגשות, כמו שכולנו יכולים להרגיש לפעמים. אולי הם רואים את היכולת לכבות את הרגשות שלהם כחוזקה.

 

היכולת הזאת יכולה לשמש כמנגנון התגוננות. כאשר אנו מוצפים ברגשות, אנחנו מנסים להפוך את עצמנו לקהים לסיטואציה. אם הכאב קשה מנשוא, אנחנו מנסים לכבות אותו. אפילו כשאנחנו מרגישים רגשות חיוביים ועזים, אנחנו זוכרים שעוצמת הרגשות יכולה להפוך את שיקול הדעת שלנו למוטעה, ומנסים לווסת את האושר. חלקנו לא עושים את זה בכלל, חלקנו עושים את זה הרבה יותר טוב מאחרים.

 

כתבות נוספות

16 תמונות מצחיקות שיגרמו לכם לשבור את הראש עד שתבינו מה קורה בהן

12 דברים שעדיף לעשות בלילה ולא בבוקר – החיים שלכן ישתנו מקצה לקצה!