סאנצ'ו הטריף את גרמניה. רויס: התחלה טובה

צפו בניצחון של דורטמונד. קובאץ': חייבים לנצל מצבים

תוכן פרסומי

במשך שבע עונות, בורוסיה דורטמונד הסתכלה בקנאה על היריבה הגדולה באיירן מינכן מניפה את צלחת האליפות. בעונה שעברה היא הייתה קרובה מאוד לנשל אותה מכס המלכות, אבל נחנקה במאני טיים של העונה ואיפשרה לבווארים לחגוג פעם נוספת. אולם, אם לשפוט לפי ה-0:2 והזכיה בסופר קאפ הגרמני אמש (שבת), נראה שהפעם שהשוורצגלבן יהיו הרבה יותר נחושים כדי להשיב לעצמם את התואר היוקרתי.

 

מעל כולם בדורטמונד בלט, כמובן, ג'יידון סאנצ'ו שסיפק בישול גאוני לפאקו אלקאסר וסגר עניין בעצמו. "הוא חייב להישאר בבונדסליגה כי אין הרבה שחקנים שיכולים להתמודד כך עם ההגנה של באיירן מינכן", החמיאו ב"שפיגל". "סאנצ'ו להט בתפקיד כפול", נכתב בכותרת של ה"קיקר".

 

עבור מרקו רויס זו הייתה חגיגה כפולה – זכיה בסופר קאפ הגרמני וגם בתואר כדורגל העונה שעברה. קפטן דורטמונד הציג לאוהדים בזיגנל אידונה פארק את שני הגביעים הנוצצים ואמר בסיום: "מקווה שהדברים יילכו ככה עד סוף העונה. זאת הייתה התחלה טובה, היינו אפקטיביים מאוד והגיע לנו הניצחון".

 

ניקו קובאץ' התאכזב מאוד לאבד את התואר הראשון ל-2019/20: "שלטנו במשחק, אבל עשינו שתי טעויות ודורטמונד ניצלה זאת. אנחנו בשבוע הרביעי להכנה, זה היה משחק בו כל ההרכב קיבל 90 דקות ואי אפשר לצפות יותר מזה. היינו חייבים לנצל את המצבים שלנו ולא לשחק לידיים של דורטמונד".

 

שש דקות אחרי שסאנצ'ו כבש את השער שסגר עניין, יושוע קימיך "העניש" אותו עם דריכה מכוערת שהסתיימה באזהרה בלבד. "זאת הייתה סיטואציה חסרת מזל. ניסיתי להגיע לכדור והוא שלח את הרגל שלו. לא ניסיתי לפגוע בו וכעסתי על זה שקיבלתי צהוב כי זו לא הייתה הכוונה שלי", טען המגן. "אם הייתי סופג אדום הייתי משתולל".

 

כתבות נוספות

דיווח: בריידי יאריך את חוזהו בפטריוטס

הכנה: יונייטד ניצחה את מילאן בפנדלים